Arduino Day 2018

 

У міському IT Центрі, створеному за ініціативи міського голови та активної участі викладачів і студентів ШІСумДУ, пройшов Arduino Day 2018 (День Ардуіно).
Свято розпочалося жваво та людно, із загальних вітань та доповідей про вже відомі проекти – «Розумний будинок», «Робот Елон», «Світлодіодні панелі». Потім перейшли в режим відкритих проектів: гості «курсували» залою, керували роботами та розумним будинком; переглядали розробки проектів учнів гуртка - «Розумна годівниця» та «Смарт Лайт».
Увесь час працював 3Д принтер: хлопці вирішили зібрати з нуля квадрокоптер, тож друкували запчастини до нього. На екрані проектора демонструвалися цікаві проекти зі всього світу.
Учнів 8-х класів ШНВК:СШ-ліцей, члени гуртка робототехніки, прийшли на День Ардуіно зі своїми роботами сумоїстами і влаштували показове змагання.
Під кінець свята найвитриваліші та найзавзятіші сіли за настільні ігри. Arduino Day 2018 сподобався всім. Його учасники та гості з користю і повчально провели час, знайшли нових однодумців і друзів, отримали заряд позитиву та натхнення для подальшої роботи і творчості.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку кафедри СІТ >>>

На головну >>>

 

 

 

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти