Туристичний зліт «Training-Fest Щастя в долонях»

 

Студенти Шосткинського інституту взяли участь у туристичному зльоті «Training-Fest Щастя в долонях» студентських команд у рамках розважально-навчальної програми.
Виховання патріотизму та національної свідомості, формування єдності, залучення молоді до волонтерського, громадського руху та виховання лідерів – така мета, що її ставив перед собою організатор заходу благодійний фонд «Щастя в долонях».
Туристичний зліт проводився згідно з Програмою, яка включала в себе тренінги від членів та друзів БФ «Щастя в долонях», Quest- Challenge, концертну програму від учасників зльоту, мотузковий курс, нічну тусу та сюрприз від організаторів.
До участі в заході було запрошено команди Шосткинського та Конотопського інститутів, Сумського університету, Хіміко-технологічного коледжу ім. І.Кожедуба, Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка, Шосткинського медичного училища. Тож день народження своєї Альма-матер (саме в ці дні - 16 років від заснування Шосткинського інституту!) наші студенти святкували в широкому колі друзів.
Незважаючи на насиченість програми, у студентів знайшовся час для просто веселощів і розваг, пісень під гітару біля багаття, яскравих фотосесій та дружніх розмов. Емоцій та позитиву додавало саме місце проведення зльоту – мальовничий берег красуні Десни. Час для всіх промайнув цікаво та весело, бо ж кожен мав змогу насолоджуватися свіжим повітрям,теплим сонцем, безмежним зоряним небом, тихим полум’ям вогню та чудовими краєвидами.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Студентам >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти