Найромантичніше свято року

В день усіх закоханих міський конкурс «Романтична пара» зібрав в залі ЦЕВ «Юність» найпалкіших прихильників цього свята. За титул найромантичнішої пари змагались юнаки та дівчата з Шосткинського інституту Сум ДУ, Хіміко-технологічного коледжу ім. Кожедуба, медичного училища, ДПЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» та ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище».
Наш інститут представляли Майданик Єгор та Северина Вероніка. Ця чарівна пара чудово презентувала себе вже в першому конкурсі, з гумором і водночас романтично розповідаючи свою історію знайомства.
Учасники конкурсу спробували себе в мистецтві віршування, дизайну одягу, проявили креативність, винахідливість, фантазію.
Перед членами журі стояло непросте завдання. Як можна оцінити глибину почуттів, взаєморозуміння та гармонію? Тож не дивно, що переможцями визнали всіх, хто закоханий. Вітаємо учасників та бажаємо їм злагоди та справжніх глибоких почуттів!

На сторінку Студентам >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :