Міський конкурс до Дня св. Валентина

 

Міський конкурс до Дня усіх закоханих зібрав у Центрі естетичного виховання «Юність» п’ять красивих, розумних, творчих і, звичайно ж, сміливих і романтичних пар, а також тих, хто за них вболівав і їх підтримував. І таких виявилося аж надто багато – чималий зал був переповненим.
За титул найромантичнішої пари змагалися юнаки та дівчата з Шосткинського інституту СумДУ, Хіміко-технологічного коледжу ім. І. Кожедуба, медичного училища, ДПЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» та ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище».
Для перемоги в шоу одного лише закоханого погляду недостатньо, а тому учасників перевіряли на вміння себе показати, злагодженість, зокрема в танці з яблуком, кмітливість та начитаність, як-от у випробуванні «Подарунок» та «Знання – сила», креативність - у поетичному конкурсі та «Солодкий мандарин».
У час, коли пари готувалися, а журі радилося, глядачів розважали юні таланти – представники навчальних закладів, що стали учасниками цього міського конкурсу. Запальні танці і ліричні пісні наповнювали зал неперевершеним відчуттям свята та щирим почуттям кохання.
Тож логічним було рішення журі: у конкурсі «Романтична пара» перемогла ЛЮБОВ. І вболівальники дружними оплесками вітали такий вердикт. Хоча одну пару таки визнали кращою самі глядачі: приз глядацьких симпатій отримала пара з медичного училища - Євгенія та Данило.
Наші учасники – Сердюк Іван та Наумова Поліна – у черговий раз довели, що в Шосткинському інституті навчаються найрозумніші, найкрасивіші, найкреативніші та найромантичніші юнаки та дівчата.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Cтудентам >>>

На головну >>>

 

 

 

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти