Реєстрація на основну сесію ЗНО старшокласників місцевих і районних шкіл

11 лютого 2020 року представники Шосткинського інституту Сумського державного університету вже традиційно завітали до загальноосвітньої школи №1 м. Середино-Буди. У комп’ютерному класі закладу відбулась реєстрація на основну сесію ЗНО старшокласників місцевих і районних шкіл.
Протягом процедури реєстрації майбутні абітурієнти могли отримати кваліфіковану допомогу і відповіді на найбільш актуальні запитання, що стосувалися вибору дисциплін і майбутнього вступу до ЗВО.

На сторінку Довузівська підготовка >>>