Студенти щедрували на Старий новий рік

 

Колядки і щедрівки в народі завжди були приводом творити атмосферу свята, добра і позитиву, а для молоді - нагодою просто повеселитися. Тому, дотримуючись давніх традицій, студенти Шосткинського інституту СумДУ на Старий новий рік вітали своїх викладачів і всіх співробітників навчального закладу зі святом, щиро бажаючи їм миру, здоров’я та достатку.
У коридорах вузу з’явилися веселі та гомінкі щедрувальники в яскравих національних костюмах, були серед них і традиційні персонажі. Ініціатива влаштувати це святкове дійство належала самодіяльному народному колективу СТЕМ і об’єднала юнаків та дівчат, які зуміли відродити традиційний український обряд щедрування, додаючи до усталених сюжетних ліній і поетичних зворотів сучасні колізії. Вийшло весело та цікаво. І, здається, дзвінкі українські щедрівки наповнили навчальний корпус інституту і душу кожного присутнього світлою радістю і надіями на весь рік.

Щедрий вечір, добрий вечір —
І дорослим, і малечі!
Щастя, радості, любові,
Щоб завжди були здорові.
І багаті, і веселі
І надворі, і в оселі.
Щоб Господь оберігав,
Вам усе потрібне дав,
Щоб ви квітли з кожним кроком,
Отже, всіх вас з Новим роком!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Студентам >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти