Шосткинський інститут СумДУ - учасник «Ярмарки професій»

 

Шосткинський інститут СумДУ став учасником «Ярмарки професій» , організованої Центром зайнятості м. Новгород-Сіверська Чернігівської облдержадміністрації. На зустріч зі старшокласниками міста та району були запрошені навчальні заклади Чернігівської та Сумської області.
Представники нашого вузу виступили перед учнями з відеопрезентацією, провели індивідуальні бесіди з випускниками. До речі, зі школами м. Новгород-Сіверська Шосткинський інститут плідно співпрацює вже не один рік, Так, нині уже працюють профільні класи на базі Новгород-Сіверської державної гімназії ім. К.Д.Ушинського.
Надаючи допомогу старшокласникам у підготовці до вступу до ВНЗ та дбаючи про якісний відбір студентів, Шосткинський інститут СумДУ організовує підготовчі курси, на яких заняття ведуть науково-педагогічні працівники кафедр інституту та досвідчені вчителі кращих загальноосвітніх навчальних закладів міста згідно з програмами підготовки до ЗНО. Набір на підготовчі курси (терміном навчання від 8 до 1 місяців) розпочинається з 1вересня та проводиться протягом навчального року.
Детальніше за адресою: м. Шостка, вул. Гагаріна, 1, к. 315-317.
Довідки за телефонами: тел (05449)4-28-20, +38(099)2204520; +38(067)3174682; +38(095)2230426
e-mail: vid.dovuz@ukr.net , info@ishostka.sumdu.edu.ua

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку відділу дувузівської підготовки >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти