Представники ШІСумДУ відвідали пришкільний табір «Росток»

У понеділок 10 червня представники ШІСумДУ відвідали пришкільний табір «Росток» ШНВК-ліцей. Наймолодші школярі познайомилися з цікавою наукою хімією. Разом з старшим викладачем кафедри ХТВМС Павленко О.В. та магістром ШІСумДУ Гутаком С.О. вони викликали джинів та фараонових змій, створювали веселку та зубну пасту для слона.
Дітлахам було цікаво спостерігати за природними перетворюваннями, як то миттєва кристалізація та екзотермічна реакція – виверження вулкану. На останок разом зі школярами зробили величезний слайм. Сподіваємось, що проведене хімічне свято викличе стійкий інтерес до хімічної науки.