II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності комп’ютеризовані системи управління та автоматика

 

Студент кафедри “Системотехніки і інформаційних технологій” Шосткинського інституту Лукашенко О.М. у складі команди СумДУ посів III місце в другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності комп’ютеризовані системи управління та автоматика.
У квітня 2015 р. на базі Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» у м. Дніпропетровську пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності комп’ютеризовані системи управління та автоматика.
В олімпіаді взяли участь 26 учасників, що представляли 9 команд з різних вишів України. Від Шосткинського інституту в склад команди СумДУ увійшов студент V курсу групи СУс-41Ш Лукашенко О.М.
Олімпіада складалася з двох турів - теоретичного та практичного. Завдання І туру вимагали знань з ідентифікації та моделювання технологічних об’єктів автоматизації (ідентифікація об’єктів керування за даними пасивного експерименту) та методів дослідження і синтезу цифрової системи автоматичного керування (теорія автоматичного керування). У практичному турі були представлені завдання з розробки людино-машинного інтерфейсу на базі SCADA системи Zenon 7.10.


 

На сторінку кафедри СІТ >>>

На головну >>>

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти