Україно-Ізраїльський інноваційний саміт 2019: Індустрії майбутнього

30 жовтня у м.Києві відбулася друга міжнародна технологічна конференція «Україно-Ізраїльський інноваційний саміт 2019: Індустрії майбутнього», на яку була запрошена викладача кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук Шосткинського інституту СумДУ кандидат технічних наук Єфименко Анна Олександрівна.
Захід відбувся в рамках першого в Україні Ізраїльського тижня інновацій, в ньому взяли участь 730 представників технологічних компаній, топ-менеджерів корпорацій, інвесторів, а також стартаперів з України та Ізраїлю.
Ізраїльський тиждень інновацій в Україні - це перший тиждень ділових подій в Україні, присвячених ізраїльській та українській технології та інноваціям.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ