Закінчена робота літнього Наукового табору 2019

7 червня закінчив роботу Науковий табір 2019. Цікаві і різноманітні заняття сподобалися відвідувачам табору. Адже під час практичних занять діти мали можливість не тільки поспостерігати за хімічними і фізичними процесами, а і безпосередньо взяти в них участь. Наприкінці роботи табору школярі міста отримали сертифікати, які засвідчили їх участь у науковому заході 2018-2019 навчального року.
Викладачі ШІСумДУ бажають учням цікавих і корисних літніх канікул і запрошують до наукової співпраці найталановитіших юних науковців.