Семінар у рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті"

 

На базі Шосткинського інституту СумДУ в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" відбувся науково-практичний семінар "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання". З українських шкіл зібралося понад 60 учителів, директорів шкіл та їхніх заступників. З вітальним словом виступив голова Шосткинської міськради Нога М.П. та начальник управління освіти Сергейко Н.О. Керівник проекту, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Литвинова С.Г презентувала "Дорожню карту" Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" та Всеукраїнський проект "Розумники".
Учителі Шосткинської гімназії (директор Мороз Ю.М.) та ЗОШ №1 (директор Кобилякова А.Г.), учасники проекту в м.Шостці, продемонстрували організаційні компоненти впровадження проекту та комплексне поєднання хмарних сервісів та Веб-2.0 для організації змішаного навчання учнів.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти