Співробітництво ШІ СумДУ та ПАТ Південний Гірничо-збагачувальний комбінат

 

З 2017 року Шосткинський інститут СумДУ співпрацює в науково-технічному напрямі з Південним гірничо-збагачувальним комбінатом. 20-21 червня 2017 року заступник директора з наукової роботи, к.т.н. Закусило Р.В. узяв участь у проведенні вибухових робіт на кар’єрі ГЗК Південний. Під час масового вибуху було проініційовано 480 000 кг емульсійної вибухової речовини. Несподіванок не трапилося. Очікуваний вихід залізної руди – 500 тис. кубометрів.
Для довідок: Південний ГЗК — перший гірничо-збагачувальний комбінат Криворізького залізорудного басейну,заснований у 1955 році. Його сировинну базу складають кварцити Скелеватського родовища, що розташоване у центральній частині Криворізького залізорудного басейну у районі замикання Західно-Інгулецької синкліналі. Родовище розробляється відкритим способом. Комбінат виробляє залізорудний концентрат і агломерат. Продукція ГЗК надходить на металургійні підприємства України, Польщі, Чехії, Словаччини, Югославії, Румунії.
Південний ГЗК — лауреат загальноукраїнського рейтингового конкурсу «Вироблено в Україні» та конкурсу «100 найкращих товарів України».
Шосткинський інститут сподівається на подальшу продуктивну співпрацю з найстарішим та найпотужнішим ГЗК України.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку кафедри ХТВМС >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти