«Startup Weekend»

Студентки інституту Пономаренко Роксолана(ХТ-61ш) і Позняк Дар'я(Ф-71ш-8) взяли участь в дводенному «Startup Weekend», що проходив на базі СумДУ.
Учасники заходу обговорювали переваги університетського стартапу, проектний менеджмент, основи ведення сучасного бізнесу та ін.
У складі молодої та креативної команди дівчата представили бізнес-модель startup проекту, проаналізували його переваги та недоліки.
Всі учасники заходу отримали навички креативного мислення,навчилися правильно розставляти пріоритети при створенні стартапу та гідно представляти його перед майбутніми інвесторами, а також просувати в мережі інтернет.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ