Співробітництво Шосткинського інституту з Торгово-промисловою палатою України

 

Представник Шосткинського інституту кандидат технічних наук Закусило Р.В. у черговий раз узяв участь у засіданні Комітету з питань промислового партнерства та науково-виробничої кооперації, яке відбулося в Торгово-промисловій палаті України. Внесені ШІСумДУ науково-технічні інноваційні пропозиції у сфері промислових виробництв викликали велике зацікавлення з боку представників Комітету та були викладені окремою статтею на сайті Торгово-промислової палати України під назвою «Украинские ученые предлагают…».
Детальніше: http://www.ucci.org.ua/visti/rus/news/2015/03/26/51_.shtml.

Торгово-промислова палата України разом з Державною установою «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» організували проведення науково-практичного семінару з актуальної проблематики охорони праці та промислової безпеки.
Слухачі семінару мали змогу ознайомитися з прогнозованими змінами нормативно-правової бази відповідно до норм і правил ЄС у зазначеній сфері; сучасними методиками оцінки дієвості систем управління охороною праці, її економічних аспектів, можливих ризиків та наслідків. Представник Шосткинського інституту отримав відповідний сертифікат, який засвідчує підвищення кваліфікаційних знань у сфері охорони праці та промислової безпеки до рівня сучасних вимог.

       

 

На сторінку кафедри ПОХВ >>>

На головну >>>

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти