День самоврядування - 2019

Вже стало багаторічною традицією у студентів інституту проводити Дні самоврядування, присвячені професійному святу працівників освіти.
Студенти різних курсів та спеціальностей спробували свої сили на педагогічній ниві. Цього року «колегами» викладачів стали Булітко Ілля (гр. Ф-61ш), Жаден Сергій (гр. Ф-61ш), Курило Юлія (гр. Е-71ш), Руденко Тетяна (гр. Ф-81ш-9), Губін Єгор (гр. ХТ-81ш-9).

Студенти із задоволенням поділилися своїми враженнями:
Єгор Губін:
«Бути в ролі викладача було і цікаво, і складно водночас. Треба не тільки добре знати матеріал, але й доступно його подати. Я намагався зацікавити студентів - вести заняття у формі діалогу тощо. Не на всі свої питання я отримав відповіді, але точно можу сказати - це був цікавий і корисний досвід»
Руденко Тетяна:
«Мені дуже сподобалось! Стосовно підготовки це було не дуже складно, адже з основами бухгалтерського обліку я знайома ще з коледжу. Але було дуже хвилююче і відповідально. Це чудова і корисна традиція»
Булітко Ілля:
«Я отримав новий досвід, спробувавши себе в якості педагога. В такі моменти дійсно розумієш, що відчуває викладач, коли працює з групою студентів, де всі такі різні, а іноді бувають зовсім не зацікавлені (хоча сьогодні в них був інтерес). А ще ж треба зробити заняття змістовним та цікавим, бути сучасним і постійно оновлювати знання.
Я хочу подякувати викладачам за надану можливість і побажати гарних і талановитих студентів, натхнення з ними працювати і взагалі отримувати насолоду від життя!»

На сторінку Студентам >>>