Звітний концерт народного ансамблю танцю «Світанок»

Народний ансамбль танцю «Світанок» Шосткинського інституту СумДУ порадував своїх шанувальників грандіозним і видовищним звітним концертом. Молодша, середня і старша групи творчого колективу приємно вразили глядачів кількістю нових танцювальних композицій, майстерністю виконання, гармонією стилю і шарму, розмаїттям та продуманістю костюмів. За всім цим – копітка і натхненна робота керівників «Світанку», відмінників освіти України Тетяни та Олега Демичів. Саме вони, створивши ансамбль у 1996 році, зробили його знаним за межами Шостки, бажаним учасником різноманітних концертів, постійним переможцем і призером обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, зокрема таких як: «Поліські візерунки», Київське дивоколо», «Слов’янський кубок», «Весняні арабески», «Яскрава країна», «Усі ми діти твої, Україно!», «Наша земля – Україна», «Слобожанська осінь», «Джерело надій» та Всеукраїнського фестивалю хореографії ім. Павла Вірського. У 2004 році ансамбль танцю «Світанок» заслужено здобув звання народного.
Щовесни колектив запрошує найпалкіших прихильників на звітний концерт, щоб познайомити глядачів зі своїми здобутками, прем’єрами року, щоб продемонструвати шанувальникам професійне зростання юних артистів, порадувати їхніх батьків успіхами дітей. Тож цей виступ «Світанку» завжди особливий – щирий, теплий, щедрий на емоції та овації.
Ще один успішний у творчості рік позаду. Попереду – багато планів і праці. Натхнення, радості, успіхів та перемог вам, юні артисти і шановні наставники! 

На сторінку Фотогалерея >>>

На головну >>>

 

 

   

 


Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :     

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти