Конкурс снігових скульптур

 

Наші студенти взяли участь у конкурсі снігових скульптур, що традиційно в лютому (уже вп’яте!) проходить на центральній площі міста.
Команди з різних навчальних закладів Шостки, КДЮСШ «Барса», відділу культури та туризму, Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - усього 13 творчих груп - втілювали в життя свої зимові фантазії. Так на втіху містян з’явилася мудра черепаха, веселий монстрик, білий ведмідь, велетенські кактуси, химерний палац…
Снігове натхнення об’єднало в одну команду студентів різних курсів нашого інституту, і вони приємно вразили своїми витворами справжнього мистецтва. Спершу із снігової глиби «виринув» крокодил, а потім поряд «розквітла» розкішна лілея. Працювали наші студенти весело і завзято, тож і результат порадував. І хоча підсумки конкурсу буде оголошено пізніше, подарунки і призи чекають на всіх учасників. Але наші студенти стверджують, що найкраща оцінка їхньої роботи – це радість в очах шосткинців - маленьких і великих, - для яких вони і творили.
З приємністю називаємо імена студентів, що гідно представили наш інститут на конкурсі снігових скульптур: Сердюк Іван (гр. СУ-41Ш), Федорченко Сергій (гр. СУ-63Ш), Пилипець Василь (гр. ХТ-71Ш), Юдицький Олег (гр. ХТ-72Ш), Кацюбан Анастасія (гр. ХТм-71Ш), Шкарін Олександр (гр. СУ-41Ш), Павленко Антон (гр. СУ-63), Моісеєнко Дмитро (гр. СУ-51Ш), Ковтун Олег (гр. СУ-51Ш).

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Cтудентам >>>

На головну >>>

 

 

 

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти