Молодіжний форум «Молодь діє»

Студенти інституту Майданик Єгор (Ф-61Ш) та Вареник Богдан (ХТ-81Ш) взяли участь в обласному молодіжному форумі «Молодь діє» в м.Суми.
Разом з найактивнішими представниками громадських організацій області студенти обговорювали нагальні питання, що хвилюють сучасну молодь. Учасники заходу разом з організаторами влаштували ярмарок молодіжних практик, живу бібліотеку, симуляційну гру, дискусію та дебати, презентували молодіжні проекти.
Цікаві знайомства, обмін досвідом, активні форми взаємодії молоді та органів влади дають можливість знайти нові ідеї та долучитись до формування молодіжної політики.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ