Cвято «День здоров’я - 2018»

 

Традиційне свято «День здоров’я» відбулося в Шосткинському інституті СумДУ. Позмагатися в силі, витривалості, кмітливості зібралися студентські команди юнаків та дівчат. До традиційних учасників - студентів інституту та Хіміко-технологічного коледжу приєднались команди шкіл міста № 1, №4, №6 та ліцею.
З побажаннями спортивних перемог виступили в.о. заступника директора інституту з НПР Шевцова Т.М. та директор коледжу Сорока Т.І. Директор Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Альоша В.М. презентував господарям свята, командам інституту та коледжу спортивні м’ячі.
Учасники свята змагались у естафетному бігові, веселих стартах, перетягуванні канату, поштовху гирі, армреслінгу та стрибках зі скакалкою. Заряд позитиву та бадьорості отримали всі учасники змагань та численні вболівальники. Найсильнішим командам та учасникам дістались призові місця та солодкі подарунки.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Студентам >>>

На головну >>>

 

 

 

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти