Хіміко - технологічний коледж імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету

ОГОЛОШУЄ

набір учнів 9-х та 10-х класів на підготовчі курси для вступу на всі спеціальності.

Підготовка ведеться з предметів : математика , українська мова.

тт. ( 05449 ) 7-03-07 , 6-23-44

 

Центр заочної та дистанційної форм навчання:

Шосткинський інститут Сумського державного університету: тел. 6-13-32, корпус № 3, каб № 311, з 9-00 до 17-00

Електронна Пошта ZAOCH@ISHOSTKA.SUMDU.EDU.UA

Дізнатися більше

 
 

 


 

2
Зустріч випускників Хіміко-технологічного коледжу
2
 

2

2

Тепло і гостинно зустрів Хіміко-технологічний коледж ім. Івана Кожедуба своїх колишніх студентів, що в 1982році закінчили Шосткинський технікум. Дорослі і змужнілі, вони по-дитячому раділи зустрічі.Адже 30 років – чималий час, та й географія проживання випускників широка - Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Ніжин, Київ,… а ще міста близького зарубіжжя.

І ось: затишні аудиторії, світлі рекреації,численні лабіринти переходів та коридорів, музей…і багато знайомих та приємних облич. Було що згадувати і про що говорити. З гордістю дивилася на своїх вихованців класний керівник групи ТК-78 Лідія Вікторівна Жирна, уже в котре переконуючись, скільки хороших спеціалістів і просто достойних людей виводить у світ рідний коледж !

Фоторепортаж >>>

2

 
2
2

 


 

2
Урочистий мітинг з нагоди 92-річчя з дня народження І.М. Кожедуба
2
 

2

2

Біля музею І.М. Кожедуба у цей червневий день на урочистий мітинг з нагоди 92-річчя з дня народження Тричі Герою Радянського Союзу, маршала авіації, колишнього випускника Хіміко-технологічного технікуму зібралися представники міської влади, студенти та працівники коледжу, адміністрація інституту Сум ДУ, жителі міста та гості з Росії.

Виступаючі говорили про безсмертний подвиг нашого народу в роки Великої вітчизняної війни, про роль і місце героїчної особи Івана Микитовича Кожедуба у вихованні молоді. Студентка Шосткинського інституту Сум ДУ Скригаль Олена висловила впевненість у тому, що сучасна молодь прагне бути гідною пам'яті славного земляка.
Урочистості завершилися покладанням квітів до підніжжя пам'ятника І.М. Кожедубу та знака 6-ї Гвардійської дивізії, що визволяла наше місто від німецько-фашистських загарбників.

Фоторепортаж >>>

2

 
2
2

 


 

2
ВИПУСК – 2012
2
 

2

2

Відбувся черговий випуск у Шосткинському інституті
Сум ДУ!
Студенти, що закінчили в 2012 році повний курс теоретичного і практичного навчання, успішно пройшли державну атестацію, отримали документи про вищу освіту. Цьогоріч видано 56 дипломів бакалавра, з них 2 - з відзнакою.

Вазієва Аліса Георгіївна і Приходько Катерина Костянтинівна, набувши кваліфікацію бакалавра хімічної технології за фаховим спрямуванням хімічні технології високомолекулярних сполук , стали гордістю випуску -2012.
На підставі рішення Державної екзаменаційної комісії присвоєно відповідну кваліфікацію та видано диплом спеціаліста 25 студентам. Остапчук Вірі Василівні вручено диплом інженера хіміка-технолога з відзнакою.
Прощалися зі своїми студентами і в ЦЗДФН. Диплом спеціаліста тут отримали 55 чоловік і 51 - диплом бакалавра.
Щиро вітаємо випускників Шосткинського інституту 2012 року із завершенням надзвичайно важливого етапу їхнього життя і отриманням довгоочікуваних дипломів! Зичимо нашим вихованцям вдалого працевлаштування, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, особистого щастя, здоров’я і любові!

2

 
2
2

 


 

2
Вітаємо слухачів доуніверситетської підготовки ШІ Сум ДУ!
2
 

2

2

У класах ШСШ №1, ЗОШ №7 і №8, що входять до навчального комплексу ШІ Сум ДУ, та на підготовчих курсах пройшла підсумкова атестація з математики, хімії та фізики. За її результатами буде видано 172 сертифікати про проходження доуніверситетської освіти, які дають право на додаткові бали при вступі на інженерно-технічні напрямки підготовки.

Щиро бажаємо майбутнім абітурієнтам вдалої вступної кампанії!

2

 
2
2

 


 

2
Практика за кордоном – реальність!

 

2
 

2

2

У 2012 році студентів ШІ Сум ДУ чекає приємна новина – проходження літньої практики за кордоном. Уже відбулася зустріч молоді з представниками Центру міжнародних програм ( СІР), які запропонували зробити вибір: проходити літню практику в Україні чи в Польщі та в США. І близько 20 студентів факультету денної форми навчання заповнили анкети для поїздки в Польщу.

Свій вибір юнаки та дівчата пояснюють тим, що дана програма гарантує не тільки ознайомлення з роботою іноземного підприємства і отримання сертифікату про проходження практики, а й дає можливість непогано заробити та познайомитися з країною.
Студенти працюватимуть на заводі LG, і їм гарантоване безкоштовне ( раз у день) харчування та проживання. З огляду на те, що цього літа в Польщі відбудеться багато футбольних матчів у рамках ЄВРО – 2012, практиканти матимуть чудову нагоду побувати на кращих спортивних аренах Європи. У вихідні можна буде мандрувати країною, знайомитися з її історією та культурою. Але звісно ж, така практика чекає тільки сумлінних студентів, бо для участі в програмі необхідно заздалегідь здати літню сесію.
Дещо складніше пройти практику безпосередньо в США. Власне кажучи, крім того , що треба мати деякі валютні кошти на переліт та участь у програмі, необхідно добре знати англійську мову. Ця вимога, сподіватимемося, спонукатиме студентів до вивчення «Практики спілкування іноземною мовою» з переліку дисциплін для вільного вибору. Я ж щиро бажаю тим, кому вдасться скористатися можливістю пройти практику за кордоном, нових яскравих вражень та здійснення всіх намірів і сподівань.

О.Ю.Мараховська, декан факультету денної форми навчання

2

 
2   2

 


 

2
Розподілення в Шосткинському інституті Сум ДУ

 

2
 

2

2

Нещодавно в Шосткинському інституті Сум ДУ пройшла процедура розподілення. До участі було запрошено представників промислових підприємств і організацій, яким потрібні спеціалісти за спеціальностями «Комп’ютеризовані системи управління та автоматики» та «Хімічна технологія високомолекулярних сполук».

Випускниками зацікавився казенний завод "Зірка", "Імпульс", ДержНДІХП, Фастівський завод хімічного машинобудування, Павлоградський хімічний завод, Хімічне казенне об’єднання ім. Петровського (Луганська область).
Розподілялися цьогоріч 25 студентів, 19 з яких навчалися за державним замовленням, 6 - на комерційній основі. Розподіл проводився за балами успішності з вибором місця працевлаштування.
Наші студенти надавали перевагу робочим місцям з перспективою професійного зростання, стабільними умовами праці, але вирішальним чинником у багатьох випадках була заробітна плата. Саме це - одна з причин низького рівня укомплектування робочих місць на підприємствах. Практично кожен студент мав вибір, і він його зробив. Було розподілено всіх студентів. Випускники, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням, не тільки мали гарантоване отримання робочих місць, а й на них покладався обов'язок відпрацювати визначений термін за направленням державної комісії.
По закінченню навчання і захисту дипломних проектів у відділі кадрів буде видано направлення на роботу студентам-випускникам, які вважатимуться молодими фахівцями протягом трьох років і матимуть певні привілеї, а саме: відпустку тривалістю 30 календарних днів, за час якої виплачується допомога в розмірі місячної стипендії за рахунок замовника. Після укладання трудового договору на молодих фахівців поширюються всі види соціального захисту, передбачені колективним договором підприємства, установи, організації.
Шановні випускники, ми вітаємо Вас з отриманням першого місця роботи і бажаємо великих успіхів та професійного зростання!

І.О. Петрушенко, провідний фахівець відділу кадрів

2

 
2   2

 


 

2
Новини з бібліотеки

 

2
 

2

2

У читальному залі бібліотеки було організовано розгорнуту виставку-презентацію творчих робіт бібліотекарів та співробітників навчального закладу, присвячену професійному святу - Дню бібліотек.Головна мета виставки - зробити бібліотеку ближчою до читачів, показати студентам, чим можна займатися у вільний час, а також поділитися своїми творчими здобутками.

. Розділи виставки: «Книжкові перлини», «Бібліотека в особах», «Невичерпне джерело духовного збагачення» - допомогли відвідувачам поринути в історію українського рукоділля, переглянути миттєвості життя колективу бібліотеки, зафіксовані фотографом. У третьому найбільшому розділі виставки були представлені персональні роботи бібліотекарів та співробітників, в основному це вишиті картини, ікони та рушники.
27 мистецьких витворів різноманітної тематики подала бібліотекар Яцевюк Антоніна Андріївна. Цікаві роботи представили викладач Хондожко Л.П., зав. канцелярії Кравцова Н.Г., лаборанти - Супрун О.П., Тельман В.Г., техпрацівники – Гудима О.О., Троян Л.В., читачі - Клименко Н.О., Шевченко В.К.
Дуже приємно було бачити зацікавленість студентів, викладачів, співробітників навчального закладу та гостей, чути від них слова захоплення і вдячності. Свята закінчуються, настають будні. Колектив бібліотеки і далі прагнутиме створювати позитивний імідж закладу та наполегливо працюватиме для повного задоволення потреб своїх читачів.

Зав. бібліотекою Харламова Т.М.

Фоторепортаж

2

 
2   2

 

1

Безперервність навчання – реалії сучасності.

 

1
 

1

1

 

 

 

У комплексі Шосткинського інституту Сум ДУ працює Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба. Це дає можливість випускникам коледжу продовжувати навчання в інституті з ІІ або ІІІ курсів. Це стало можливим завдяки інтегрованим навчальним планам і програмам, що забезпечують безперервність освіти. Інститутом  розроблені спеціальні програми, організовані заняття на спецкурсах за вибором для студентів старших курсів коледжу. Деякі предмети, що входять до програм інституту, в коледжі не вивчаються. Тому інститут надає можливість кожному студенту коледжу вивчити ці предмети факультативно. Випускники коледжу зараховуються на старший курс. Економісти і бухгалтера на ІІІ курс за спеціальностями : «Фінанси», «Економіка підприємства», «Менеджмент», «Маркетинг». Механіки і станочники на ІІІ курс за спеціальністю «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будматеріалів». Хіміки-технологи мають можливість продовжити навчання  ІІІ курсу за спеціальністю «Хімічна технологія високомолекулярних сполук».
Ті випускники які  мають високий бал, можуть вступати до інституту на бюджетні місця за рішенням педагогічної ради коледжу.

Студенти, які будуть навчатися  на контрактній основі, мають пільги оплати навчання – зниження плати на  10%. Як показала практика, випускники коледжу мають ґрунтовану підготовку за спеціальністю і успішно продовжують навчання в інституті.

1

 
1   1

 

 

2
Відділ довузівської підготовки

 

2
 

2

2

 

Шосткинський інститут Сумського державного університету III - IV рівнів акредитації запрошує на підготовчі курси випускників шкіл, ліцеїв, коледжів, технікумів, училищ з метою надання допомоги у підготовці до незалежного тестування та вступу до інституту.

 

Програми довузівської підготовки максимально наближені до вимог зовнішнього незалежного оцінювання і дозволяють систематизувати, поглибити знання, що здобувають учні в школі, і здійснити якісну, підготовку до ЗНО. Крім того, їм надається можливість пройти безкоштовне пробне тестування.

Дізнатися більше

2

 
2   2

Переглянути архів новин 2011 p.

Переглянути архів новин 2010 p.


 

   

Погода в Шостці

Загрузка информера курс валют...
 
 

 

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.
Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти