Команда викладачів кафедри економіки та управління завітала до школярів

Опубліковано: 29 березня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Міжнародна наукова діяльність

Команда викладачів кафедри економіки та управління завітала до школярів 10-11 класів

Команда викладачів кафедри економіки та управління в рамках гранту Жана Моне завітала до школярів 10-11 класів у Воронізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені П.Куліша Шосткинського району Сумської області.
Онлайн-зустріч була присвячена історичному екскурсу про створення та розвиток Європейського Союзу.
Школярі цікавилися символікою ЄС, дізналися про загальноєвропейські цінності розвитку суспільства та економіки. Зустріч пройшла в атмосфері дружньої дискусії. Нікого з присутніх не залишили байдужими питання інтеграції нашої країни до європейської спільноти, прийняття європейських цінностей в повсякденні...
Маємо надію на нові приємні зустрічі, дискусії, обговорення зі школярами та їх вчителями.