Новий курс лекцій для школярів

Опубліковано: 27 лютого Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Міжнародна наукова діяльність

Новий курс лекцій для школярів

Попри тяжкі випробування, що випали на долю нашої країни, науковці інституту продовжують працювати в рамках виконання проєкту ім. Жан Моне «Застосування інтегрованих комунікацій для інформування громадськості з питань Європейської інтеграції та електронної демократії» програми ЄС Еразмус+. Проєкт передбачає викладення детальної інформації школярам міста, про шлях України до Європейського Союзу, про європейські демократичні цінності, які українці повністю поділяють з європейською спільнотою.
20 лютого 2023 викладачами кафедри економіки та управління Шосткинського інституту Сумського державного університету розпочато курс лекцій для школярів 9-10 класів в Шосткинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9.