Співпраця науковців інституту з обдарованою молоддю

Опубліковано: 8 січня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Новини інституту

Співпраця науковців інституту з обдарованою молоддю.

За плідну роботу з учнівською молоддю Шосткинської громади викладачі кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук Шосткинського інституту Сумського державного університету кандидат технічних наук Оксана Павленко, кандидат хімічних наук Сергій Тимофіїв, аспірант кафедри Сергій Тищенко отримали Подяки від Міністерства освіти і науки України.
Результатами співпраці науковців з обдарованою молоддю є наступні блискучі перемоги:
- золота і срібна медаль Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» (GeniusOlympiadUkraine);
- перше, друге місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт;
- третє місце конкурсу "Всеукраїнський юнацький водний приз-2022" в рамках Міжнародного конкурсу «StockholmJuniorWaterPrize».
Пишаємося нашими професіоналами!

TЕГИ: Кафедра ХТВМС ◊ Науково-дослідна робота