Семінар-дискурс «Європейські цінності: як їх уявляють українці»

Опубліковано: 14 грудня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Міжнародна наукова діяльність

Семінар-дискурс «Європейські цінності: як їх уявляють українці»

12 грудня 2022 року викладачі Шосткинського інституту СумДУ Новикова Інна, Пригара Ірина та Тур Олександр провели семінар-дискурс «Європейські цінності: як їх уявляють українці». Захід проводився в рамках виконання грантового проєкту ім. Ж. Моне «Застосування інтегрованих комунікацій для інформування громадськості з питань Європейської інтеграції та електронної демократії». Активну участь у заході прийняли учасники студентської молодіжної організації «ШУМ», студенти Шосткинського фахового коледжу ім. І. Кожедуба та Шосткинського інституту СумДУ. Студентська молодь виявила щиру зацікавленість, щодо поширення європейських цінностей в Україні. Висловили думку про необхідність та важливість підтримки європейських ціннісних орієнтирів молоддю міста та України.
Серед учасників семінару було проведено анонімне опитування стосовно того, які цінності підтримує кожен з присутніх.
Дякуємо всім учасникам за активну участь у заході. До нових зустрічей.