Опубліковано: 16 вересня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Новини інституту

15 вересня 2022 року Шосткинський інститут гостинно приймав до дружньої студентської родини першокурсників. Зі словами вітання до присутніх звернулись директорка інституту Наталія Тугай, в.о. заступника директора з НПР Тетяна Шевцова, завідуючі кафедрами.
До вітань приєднався міський голова Микола Нога та побажав студентам та викладачам міцного здоров`я, злагоди, професійного зростання, а головне - скорішої перемоги.
Музичні вітання подарували гостям свята учасники народного вокального ансамблю «Сузір ’я».
За успіхи в навчанні та науковій роботі почесними грамотами були відзначені кращі студенти інституту та їх наукові керівники.
Тепер новоспечених першокурсників чекає нова, незабутня пора.
Бажаємо хлопцям і дівчатам миру, удачі, натхнення, завзяття для досягнень нових висот.