Разом до Перемоги

Опубліковано: 6 вересня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Новини інституту

3 вересня, на День міста, в Шостці пройшов благодійний ярмарок на підтримку наших захисників

3 вересня, на День міста, в Шостці пройшов благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Ідейним натхненником заходу стала студентська рада Шосткинського інституту СумДУ під керівництвом Надії Медведкової.
До ярмарку залюбки залучилась учнівська та студентська громада міста: ШСШ І-ІІІ ступенів № 1, ШСШ І-ІІІ ступенів № 5, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6, ШСШ І-ІІІ ступенів № 7, ШСШ І-ІІІ ступенів № 9, ШСШ І-ІІІ ступенів № 11, ШСШ І-ІІІ ступенів № 12, ШФК ім. І.Кожедуба СумДУ.
На різних локаціях ярмарку можна було придбати смаколики, українську символіку, іграшки, вишукані прикраси та інші вироби місцевих майстрів.
За кілька годин було зібрано майже 30000 грн. На ці кошти організатори заходу придбали генератор для наших захисників, який незабаром поїде на передову.
Кожен учасник заходу відчув свою причетність до благородної справи. Наближаємо Перемогу разом!