Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів на кафедрі системотехніки та інформаційних технологій

Опубліковано: 30 червня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Новини інституту

З 21.06 по 27.06.22 року на кафедрі Системотехніки та інформаційних технологій пройшли в дистанційному режимі захисти бакалаврських робіт студентів випускової спеціальності «Автоматизація та комп`ютерно інтегровані технології».
До захисту перед державною екзаменаційною комісією були представлені кваліфікаційні роботи, що відображають актуальні питання та проблеми управління підприємств регіону.
Від імені кафедри та Державної екзаменаційної комісії вітаємо молодих бакалаврів, зичимо успіхів в роботі за спеціальністю, та стрімкого кар’єрного росту.

TЕГИ: Запрошуємо на навчання ◊ Кафедра СІТ