Опубліковано: 25 жовтня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Науково-дослідна робота

З 20 по 22 жовтня у Шосткинському інституті Сумського державного університету відбулася V Міжнародна науково-практична конференція ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ:НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО.

20-22 жовтня 2021 року, під егідою Міністерства освіти та науки України,на базі Шосткинського Інституту Сумського державного університету відбулася традиційна V Міжнародна науково-практична конференція «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО». Формат конференції був незвичний, дистанційний з використанням інтернет-сервісу Google Meet.
В роботі представницької конференції прийняли участь 114 науковців з України, Польщі, Азербайджану, Латвії, Узбекистану. Були представники ВНЗ, підприємств, ЗСУ, наукових та державних установ з Києва, Варшави, Баку, Ташкенту, Риги, Харкова, Львова, Глівіце, Беруні, Дніпра, Сум, Шостки, Глухова.
На пленарному засіданні виступили:
Закусило Роман Васильович, к.т.н., доцент, заступник директора Шосткинського інституту Сумського державного університету з наукової роботи, голова організаційного комітету конференції.
Васьківський Михайло Іванович, д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, заступник начальника Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних сил України.
Воєвудка Анджей Тадеуш, д.т.н., професор, державний експерт республіки Польща.
Павленко Оксана В’ячеславівна, к.т.н., заступник голови організаційного комітету.

Робота конференції відбувалася за 7 секціями:
1. Спеціальна хімічна технологія, виробництво боєприпасів та вибухові роботи в промисловості.
2. Загальна хімічна технологія, екологія та проблеми утилізації.
3. Енергозбереження та альтернативні палива.
4. Економіка виробництва та управління.
5. Інформаційні технології, моделювання та автоматизація.
6. Хімія та фармацевтика.
7. Філософсько-методологічні та соціальні аспекти виробництва.
Між гостями конференції проходив важливий і корисний обмін інформацією про передові дослідження і розробки за пріоритетними світовими напрямами розвитку хімічних технологій, аналіз сучасних наукових проблем, теорії та практики управління виробництвом, визначення актуальних напрямків наукових досліджень в інтересах промисловості, подання на ринок нових розробок та технічних рішень.
За результатами конференції буде видано збірник наукових праць. Друкованій версії Збірника наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво» присвоєно ISSN 2786-4898 (Print), електронній — ISSN 2786-4901 (Online).

Більше про конференцію: --> на сайт конференції - https://himtec.sumdu.edu.ua