Легкоатлетичний крос присвячений пам’яті керівників фізичного виховання

Опубліковано: 6 жовтня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Новини інституту

Вітаємо учасників команди Шосткинського інституту

Кожного року студенти та викладачі Шосткинського інституту беруть участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу, присвяченого світлій пам’яті керівників фізичного виховання Шосткинського фахового коледжу імені Івана Кожедуба СумДУ Віктора Супруна та Віктора Клещенка, а також 101-й річниці з дня заснування коледжу.
Команда студентів інституту під керівництвом доцента кафедри системотехніки та інформаційних технологій Мар’їнських Ю. М. показала високий результат.
Вітаємо учасників команди Шосткинського інституту Сумського державного університету Костюченка Євгена, Федорова Владислава, Скока Павла, Бунака Олександра, Горбача Андрія, Баланюка Артема, Васильцова Павла!

TЕГИ: Запрошуємо на навчання ◊ Дозвілля та відпочинок