Акція «Серце до серця» !

Опубліковано: 1 жовтня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Студетнські заходи

Всеукраїнський благодійний фонд в рамках акції «Серце до серця» щороку об’єднує небайдужих та щирих людей!

Всеукраїнський благодійний фонд в рамках акції «Серце до серця» щороку об’єднує небайдужих та щирих людей.
Адже благодійний внесок – це те найменше, що можна зробити на шляху допомоги дітям. Цього року збір коштів направлений на придбання неонатального обладнання у дитячі лікарні України.
До акції традиційно приєднались і студенти-волонтери Шосткинського інституту Сумського державного університету. Загальними зусиллями студентів, викладачів, співробітників, небайдужих громадян, що приєднались до акції, було зібрано 826 грн.
Всі кошти було перераховано до Всеукраїнського благодійного фонду для придбання обладнання в дитячі лікарні Сумської області.
Велика подяка всім небайдужим, хто долучився до цієї важливої справи!

TЕГИ: Запрошуємо на навчання ◊ Студетнські заходи