Курси для офіцерів ЗСУ

Опубліковано: 28 вересня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Новини інституту

В Україні вперше розпочалася підготовка дослідників якісного стану боєприпасів та вибухових речовин.

На навчальній базі Шосткинського інституту Сумського державного університету розпочато курси підготовки офіцерів Збройних Сил України для набуття ними поглиблених знань та вмінь за спеціалізацією «Боєприпаси, вибухові пристрої, освітлювальні та сигнальні засоби».
Ініціатором організації та проведення навчальних курсів виступили Командування Сил логістики Збройних Сил України спільно з Департаментом військової освіти та науки Міністерства оборони України.
Цьогоріч на курсах навчаються близько п’ятдесяти офіцерів Командування Сухопутних військ, Командування Повітряних Сил, Сил логістики, викладачів ВВНЗ та фахівців науково-дослідних установ.
Курси триватимуть два тижні. По закінченні їх слухачі отримають сертифікати відповідної кваліфікації.

За матеріалами офіційної сторінки Генерального штабу Збройних Сил України в Facebook.