Свято знань !

Опубліковано: 2 вересня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Новини

Урочисті заходи до Дня знань та посвята першокурсників у студенти!

1 вересня 2021 р. в Шосткинському інституті відбулись урочисті заходи до Дня знань та посвята першокурсників у студенти.
З вітальними словами та найкращими побажаннями звернулись до присутніх в.о. заступника директора з НПР Тетяна Шевцова та студентський директор Анастасія Рак.
Святковий настрій учасникам свята подарував народний вокальний ансамбль «Сузір’я».
Але щоб стати повноправним студентом, необхідно пройти ритуал посвяти - так вважають у студентській раді інституту. Тож для першокурсників та студентів, що прийшли на поповнення, було підготовлено спеціальну розважальну програму.
Посвята відбулась у формі квесту, під час якого студенти познайомились між собою та пройшли командні випробування на логіку, кмітливість та креативність.
Сподіваємось, це перше студентське свято стане успішним стартом нових звершень, відкриттів і перемог!

TЕГИ: Запрошуємо на навчання ◊ Новини