Вітаємо переможців і призерів конкурсів науково-дослідних робіт та їх керівників

Опубліковано: 17 червня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Науково-дослідна робота

Вітаємо переможців!

Котрий рік поспіль провідні викладачі Шосткинського інституту СумДУ плідно співпрацюють із міським відділенням Малої академії наук учнівської молоді, представляючи навчальний заклад у якості членів журі та керівників наукових робіт. Цьогоріч, не зважаючи на карантинні обмеження, науковцями інституту були підготовлені переможці і призери І та ІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт.
16 червня 2021 року у стінах Малої академії відбулося нагородження юних науковців та їх керівників.
Зокрема, грамоти і подяки були вручені старшим викладачам кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук, кандидату технічних наук Павленко Оксані В’ячеславівні та кандидату хімічних наук Тимофієву Сергію Владиславовичу.
Вітаємо переможців і бажаємо їм наснаги та подальших наукових досягнень.