Настановча сесія для студентів заочників третього курсу

07 квітня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Заочна та дистанційна форма навчання ( ЦЗДФН )

З 20 березня по 02 квітня 2021 року у Шосткинському інституті СумДУ пройшла настановча сесія для студентів заочників третього курсу. Інформаційні системи в економіці. © Youtube video

Не дивлячись на прийняті у державі карантинні заходи студенти з різних міст Сумської області змогли бути присутніми на лекціях та практиках завдяки онлайн технологіям. У Шосткинському інституті навчання студентів для всіх форм освіти відбувається із використанням технологій змішаного навчання, зокрема шляхом організації відео зустрічей через Google Meet, проходження тестування та виконання практичних завдань із застосуванням онлайн платформи Mix learning розробленої фахівцями СумДУ та хмарними сервісами Google (Google презентації, Google документи, Google диск тощо).

З 20 березня по 02 квітня 2021 року у Шосткинському інституті СумДУ пройшла настановча сесія для студентів заочників третього курсу. Фінансовий аналіз. © Youtube video

TЕГИ: Заочна та дистанційна форма навчання ( ЦЗДФН )Кафедра економіки та управління