Актуальні теми фармацевтичної галузі - освітній проект Farmak_Lab

Опубліковано: 2 березня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Студетнські заходи

Студенти ШІ СумДУ прийняли участь в освітньому проекті Farmak_Lab

Студенти Шосткинського інституту кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук за результатами участі в освітньому проекті FarmakLab «Актуальні теми фармацевтичної галузі» отримали сертифікати, що надають їм змогу отримати певні переваги при складанні резюме.
Окрім того студентам було презентовано книгу під редакцією Марченко Юрія «Буде тобі наука: українські вчені, які змінюють світ».
Спеціаліст з підбору персоналу Ковальчук Оксана Сергіївна запросила присутніх до подальшої співпраці, і запропонувала провести ряд семінарів, присвячених техніці проведення співбесіди та правильності складання резюме.