Переможці конкурсу "Кращий викладач очима студентів"

Опубліковано: 26 січня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Кафедри

Викладачі Шосткинського інституту Сумського державного університету переможці конкурсу "Кращий викладач очима студентів"

Підбито підсумки щорічного конкурсу «Кращий викладач очима студентів», метою якого є визначення кращих педагогічних і науково-педагогічних працівників університету.
Такі опитування проводяться в університеті протягом навчального року, щоб отримувати зворотній зв'язок від студентів і стимулювати викладачів удосконалювати якість організації навчального процесу.
Серед викладачів Шосткинського інституту Сумського державного університету переможцями стали:
Шевцова Тетяна Миколаївна – викладач кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук, кандидат технічних наук;
Пискун Ольга Анатоліївна – провідний фахівець кафедри економіки та управління, асистент кафедри;
Мухін Михайло Михайлович - провідний фахівець кафедри кафедри системотехніки і інформаційних технологій, асистент кафедри;
Базиль Світлана Михайлівна – провідний фахівець кафедри економіки та управління, асистент кафедри;
Павленко Оксана В'ячеславівна – старший викладач кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук, кандидат технічних наук.
Вітаємо наших викладачів з заслуженими відзнаками!

TЕГИ: Кафедри

Дипломи переможців →