Освітній проект Farmak_Lab

Опубліковано: 31 грудня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Студетнські заходи

Студенти ШІ СумДУ прийняли участь в освітньому проекті Farmak_Lab

Студенти Шосткинського інституту СумДУ, що навчаються за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія», 29 грудня 2020 р. прийняли участь в освітньому проекті Farmak_Lab, який щорічно огранізовує компанія "Фармак".
Вступне слово було надане спеціалісту з підбору персоналу Ковальчук Оксані Сергіївні, яка надала інформацію, щодо можливості та перспективах працевлаштування на підприємстві.
Перед студентами зі своєю презентаційною доповіддю за темою «Хроматографічні методи розділення в аналітичній хімії» виступив начальник лабораторії контролю якості відділу якості АФІ (активно-фармацевтичні інгредієнти) Єресь Юрій Вікторович.
За результатами зустрічі студенти отримають сертифікати учасника даного проекту. Також було висловлено побажання подальшої співпраці в освітніх проектах.