Захист наукових робіт вихованцями Шосткинського відділення МАН

Опубліковано: 30 грудня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Науково-дослідна робота

І тур захисту наукових робіт вихованцями Шосткинського відділення МАН

За доброю традицією викладачі Шосткинського інституту Сумського державного університету беруть участь у І турі захистів наукових робіт вихованцями Шосткинського відділення МАН. Не став виключенням і теперішній рік. Серед членів суворого журі були викладачі інституту Павленко О.В., Тимофіїв С.В., Банішевський В.В., Тур О.М., Мануйлович Ю.М., Новікова І.В. і Базиль С.М. У 2020-2021 навчальному році захист відбувся з дотриманням карантинних заходів і був організований у вигляді online конференції. Під час відео-чатів журі заслухало претендентів на перемогу у І турі і визначило лідерів.

TЕГИ: Науково-дослідна робота