Вітаємо наших талановитих студентів та їх досвідчених наукових керівників!

Опубліковано: 17 квітня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Денна форма навчання

І знову перемога студентів Шосткинського інституту.

І знову перемога студентів Шосткинського інституту у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.
Одними з кращих визнані роботи наших конкурсантів в галузях «Економіка підприємства», «Електротехніка та електромеханіка».
Перше призове місце посіла Тетяна Руденко з роботою «Краудфандінг як інструмент фінансування розвитку інтелектуального капіталу» (науковий керівник кандидат економічних наук старший викладач кафедри Економіки та управління Ірина Вареник).
Третє призове місце посіли Данило Прима та Сергій Кеня з роботою «Нова електроустановка з системою рекуперації ефективного перетворення сонячної енергії в електричну» (науковий керівник кандидат педагогічних наук доцент кафедри Системотехніки і інформаційних технологій Юрій Мар’їнських).
Вітаємо наших талановитих студентів та їх досвідчених наукових керівників і бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!

TЕГИ: Денна форма навчання