В Шосткинському інституті відбувся День відкритих дверей

20 грудня в Шосткинському інституті відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь старшокласники шкіл Шосткинського району разом із викладачами і батьками. Під час презентації школярі мали змогу на власні очі побачити матеріально-технічну базу інституту, прослухати інформацію представників різних кафедр і навіть відвідати справжні лабораторії та зануритися у проведення лабораторних робіт.
Зустріч закінчилася у великій лекційній аудиторії, де перед слухачами виступили представники інституту: директор Тугай Н.О., заступник директора з НПР Шевцова Т.М., відповідальний секретар відбіркової комісії Вазієв Я.Г., провідний фахівець відділу довузівської підготовки Базиль С.М і студентський директор Вареник Богдан, які надали інформацію про правила вступу до ЗВО у 2020 році, переваги навчання саме у ШІСумДУ і запросили майбутніх студентів на навчання.

→ На сторінку "Фотогалерея"
→ На головну

Теги: КафедриНавчанняВступ