Керівництво
Вчена рада
Факультети
Студентські спілки
Громадські організації
Структурні підрозділи
Інші
 
 

Графік консультацій викладачів кафедри СІТ >>>


Кафедра системотехніки і інформаційних технологій пропонує навчально-методичні матеріали >>>

Кафедра системотехніки і інформаційних технологій Шосткинського інституту СумДУ готує висококваліфікованих спеціалістів із сучасних інформаційних технологій, які поєднують у собі навички професійних програмістів та фахівців з електроніки та апаратного забезпечення, попит на яких щорічно зростає. Престиж спеціальності зумовлений як високою якістю освіти, необхідним методичним та матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання, так і актуальністю спеціальностей та напрямів, за якими ведеться підготовка і які відповідають сучасним вимогам використання комп’ютерно-інформаційних технологій у всіх сферах виробництва, малого, середнього та великого бізнесу, банкового сектору, ІТ та телекомпаній, підприємств Інтернет-комерції та фактично всіх наукових і державних установ.
КАФЕДРА СИСТЕМОТЕХНІКИ І ІНФОРМАІЦЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
це високоякісні знання та здобуття необхідних у сучасному житті професій. Це перший крок до успішності.

Архів новин кафедри CIT

 • ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади... >>>
 • Наукові дослідження ШІ СумДУ... >>>
 • Участь викладачів ШІ СумДУ в Kyiv Mini Maker Faire 2018 ... >>>
 • Акредитація кафедри СІТ ... >>>
 • Фінал Всеукраїнського фестивалю інновацій... >>>
 • Arduino Day 2018... >>>
 • Фінал з ІТ номінацій Всеукраїнського конкурсу « iTalent» ... >>>


 • Більше новин... >>>
 •  

   

   

   

   

  КАФЕДРА СИСТЕМОТЕХНІКИ І ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

  Історія кафедри


  2003 рік: наказом ректора СумДУ на базі Шосткинського інституту заснована кафедра математики і інформатики (завідувач кафедри кандидат технічних наук Худолей Георгій Михайлович).
  2005 рік: кафедра інформатики і математики перейменована в кафедру системотехніки і інформаційних технологій з наданням їй статусу випускової.
  2006 рік: відбувся перший випуск бакалаврів.
  2008 рік: перший випуск спеціалістів.
  2013 рік: випускник кафедри О.О. Андрусенко успішно захистив дисертацію зі спеціальності 05.13.17 – автоматизація процесів керування на тему “Моделі та засоби автоматизації процесів керування виробництвом електричних детонаторів”.
  Нині кафедра акредитована для підготовки бакалаврів у галузі знань «Автоматизація та приладобудування» зі спеціальності(освітня програма) 6.151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».
  До складу науково-викладацького колективу кафедри СІТ входять 4 кандидати наук, викладачі, які мають великий досвід роботи на виробництві, у проектній та науково-дослідній сферах діяльності. На кафедрі значна увага приділяється науковій роботі, виконано ряд наукових госпрозрахункових договірних робіт з підприємствами міста, зокрема з ШКЗ «Імпульс» та органами міської влади. До наукової роботи активно залучаються студенти, адже лише так вони можуть значно поглибити свої теоретичні знання та отримати фундаментальні практичні навички інженерної діяльності. Студенти кафедри постійно беруть участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, в олімпіадах та конкурсах різного рівня, а також виступають співавторами наукових досліджень і публікацій, залучаються до виконання госпдоговірних робіт. Кращі зі студентів після завершення навчання отримують рекомендації для вступу до аспірантури. Кафедра веде роботу секції “Моделювання та автоматизація робочих процесів” Міжнародної конференції “Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво” та секції “Системи управління та математичне моделювання” щорічної студентської конференції.
  Кафедра СІТ має ґрунтовну, сучасну матеріально-технічну базу, оснащені за останнім словом техніки комп’ютерні класи та мультимедійні аудиторії.


  Наукові досягнення студентів кафедри СІТ >>>

   

   

   

     

   

  Професорсько-викладацький склад кафедри:

  • Худолей Георгій Михайлович – завідувач кафедри СІТ, кандидат технічних наук

  Мар’їнських Юрій Михайлович – доцент кафедри СІТ,кандидат педагогічних наук

  • Серяков Анатолій Григорович – старший викладач кафедри СІТ, кандидат технічних наук

  • Андрусенко Олександр Олександрович – викладач кафедри СІТ, кандидат технічних наук

  • Щеголькова Валентина Олександрівна – викладач кафедри СІТ

  • Мозок Євген Миколайович – aсистент кафедри СІТ, аспірант секція КСУ кафедри КН СумДУ

  • Мухін Михайло Михайлович - провідний фахівець кафедри СІТ

  За час навчання на кафедрі студенти глибоко вивчають теорію й практику побудови апаратних засобів ( зокрема , інформаційні процеси в системах управління, теорію автоматичного керування, оптимальні й адаптивні системи, технічні засоби автоматики й систем управління, мікропроцесорні системи та інше) і програмного забезпечення (зокрема : об’єктно-орієнтоване програмування, сучасні мови та середовища програмування, програмні засоби систем керування та інше).

   

   

   

   

   

   

   


  © Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
  При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
  http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

  Головна Новини Студенти Курси Контакти