Керівництво
Вчена рада
Факультети
Студентські спілки
Громадські організації
Структурні підрозділи
Інші
 
 

Кафедра ХТВМС ШІСумДУ запрошує до співпраці >>>

Кафедра ХТВМС запрошує на навчання >>>

Увага ! Кафедра ХТВМС пропонує навчально-методичні матеріали >>>

Секція ПОХВ пропонує методичні матеріали >>>

Нині вже нікого не здивуєш дипломом про вищу освіту. А от знайти роботу за спеціальністю, що приноситиме матеріальне й моральне задоволення, мати шанси для професійного й кар’єрного росту, словом, знайти справу свого життя – нелегко...
дізнатися більше >>>

Архів новин кафедри ХТВМС

 • Міжнародна Наукова Конференція IPOEX 2019 «Explosives»... >>>
 • Міжнародна науково-технічна конференція «Blasting technique 2019»... >>>
 • Черговий успіх студента Шосткинського інституту СумДУ ... >>>
 • ШІ СумДУ встановлює наукові контакти з територіями інноваційного розвитку... >>>
 • Конференція молодих вчених EastWest Chemistry Conference-2018>>>
 • Міжнародна наукова співпраця ... >>>
 • Акредитація кафедри ХТВМС - 2018... >>>
 • Всеукраїнська студентська олімпіада з хімії ... >>>
 • Акредитація кафедри ХТВМС >>>
 • Студенти Шосткинського інституту СумДУ відвідали ТОВ Фархім ... >>>
 • Міжнародна спеціалізована виставка озброєння та військової техніки «Зброя та безпека - 2017» ... >>>
 • Співробітництво ШІ СумДУ та ПАТ Південний Гірничо-збагачувальний комбінат ... >>>
 • Виїзне заняття >>>
 • Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напряму «Хімічні технології» >>>


 • Більше новин... >>>
 •  

   

  КАФЕДРА ХІМІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСОКОМОЛЕКУЛЯРНИХ СПОЛУК

  Рік створення кафедри – 2006. Це випускаюча кафедра, що готує фахівців за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія» ступеня вищої освіти «бакалавр» та «магістр» за освітньо-професійними програмами «Хімічні технології високомолекулярних сполук».

  Спеціалізація за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології високомолекулярних сполук» є однією з затребуваних технологічних професій, яка спрямована на здобуття поглиблених теоретичних знань та розумінь, практичних умінь та навичок, що відносяться до хімічного виробництва і сумісних з ним галузей промисловості. Програма базується на загальнонаукових результатах із урахуванням сучасного стану хімічної технології та інженерії, орієнтує на актуальний напрям, у рамках якого можлива подальша професійна та наукова кар`єра. Випускники за цією спеціалізацією спроможні ефективно виконувати завдання інноваційного характеру, орієнтовані на дослідження й розв’язання складних завдань розробки технологічних процесів виробництва хімічних речовин, виготовлення матеріалів та виробів на їхній основі.

   

  Унікальність напряму підготовки фахівців на кафедрі обумовлюється специфічністю підприємств м. Шостки, яка пов’язана з виробництвом полімерних енергонасичених матеріалів, вибухових речовин, засобів ініціювання та елементів боєприпасів. Такий напрям є єдиним в Україні. У зв’язку з тим, що у регіоні з`явилися підприємства хіміко-фармацевтичного профілю, кафедра розпочала співпрацю з цими підприємствами з питань підготовки кадрів.

   

  Кафедра має секцію «Процеси та обладнання хімічних виробництв», що готує фахівців за спеціальністю «Галузеве машинобудування» ступеня вищої освіти «бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Машинобудування». Випускники цієї секції мають професію механіка, яка є універсальною і знаходить застосування в різних галузях народного господарства. Рівень підготовки випускників, знання, здобуті при вивчені таких дисциплін, як: матеріалознавство, опір матеріалів, теоретична механіка, теорія механізмів і машин, машини та апарати хімічних виробництв - дозволяють працювати їм не тільки на виробництві, але й успішно займатися дослідженнями, розробками нового устаткування, нових технологічних процесів. Випускники проходять підготовку, яка також пов’язана зі специфікою підприємств м. Шостки.

  Сфера професійної діяльності випускників кафедри – це розробка, проектування, налагодження, експлуатація та вдосконалення технологічних процесів і обладнання полімерних матеріалів, вибухових речовин та інших хімічних речовин і виробів. Вони можуть працювати в дослідних лабораторіях, проектно-конструкторських відділах, на підприємствах хімічної промисловості та інших галузях, а також проявити себе у власному бізнесі цього ж напрямку.
  Кафедра укомплектована висококваліфікованими спеціалістами та викладачами, які зарекомендували себе в науковій діяльності. Вони публікують наукові праці у вигляді монографій і статей у вітчизняних та закордонних виданнях, мають відповідну професійну компетентність і досвід у хімічній технології та інженерії, у наукових дослідженнях і педагогічної діяльності.
  Практико-орієнтований характер освітніх програм передбачає широку участь фахівців-практикантів. У зв’язку з цим до навчального процесу залучаються провідні спеціалісти, які працюють на підприємствах та науково-дослідному інституті міста.
  Студенти також займаються науковою діяльністю, виступають з доповідями на науково-технічних конференціях, публікують тези доповідей та статті, беруть активну участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах. Щорічно проводиться науково-методична конференція «Освіта, наука та виробництво: розвиток і перспективи», де студенти доповідають про свої досягнення в науці.
  Навчальний процес на кафедрі відбувається в аудиторіях та лабораторіях, обладнаних необхідними технічними засобами і лабораторними стендами та комплексами, вимірювальними приладами, аудіо- та відеоапаратурою, мультимедійними проекторами, інтерактивними дошками. Використовується інформаційно-телекомунікаційна система, персональні комп’ютери якої об’єднані в локальну мережу з доступом до Інтернету. Навчальні заняття проводяться в комп’ютерних класах, оснащених ліцензійними операційними системами від Microsoft та пакетами прикладного програмного забезпечення.
  Бібліотека інституту має значний фонд за напрямом кафедри. У навчальному процесі використовується матеріальна база підприємств м. Шостки, на яких проводяться лабораторні заняття та виробничі практики.
  Фундаментальність підготовки, уміння шукати та знаходити оригінальні проектні рішення, ґрунтовна комп’ютерна підготовка – саме це вирізняє випускників кафедри та позитивно впливає на їх конкурентоспроможність на ринку праці.

  Секція ПОХВ пропонує методичні матеріали >>>

  Хочешь стать мастеровым? >>>


   

   

     

   

  Професорсько-викладацький склад кафедри:

  Лукашов Володимир Костянтинович – завідувач кафедри ХТВМС,професор, доктор технічних наук

  Буллер Михайло Фридрихович – професор, доктор технічних наук

  Тимофіїв Сергій Владиславович – старший викладач, кандидат хімічних наук

  Павленко Оксана В'ячеславівна – старший викладач , кандидат технічних наук

  Шевцова Тетяна Миколаївна – викладач, кандидат технічних наук

  Онда Віта Іванівна – викладач, кандидат технічних наук

  Єфименко Анна Олександрівна – викладач, кандидат технічних наук

  Борзова Наталія Олександрівна – кандидат технічних наук, асистент кафедри

  Пискун Ольга Анатоліївна – провідний фахівець, асистент кафедри

  Романько Сергій Миколайович – завідувач лабораторії

  Коршок Тетяна Ігорівна – фахівець

   

  Секція «Процеси та обладнання хімічних виробництв» кафедри ХТВМС:

   

  • Банишевський Віктор Васильович – доцент кафедри , кандидат технічних наук

  • Закусило Роман Васильович - доцент кафедри,кандидат технічних наук

  • Купріянова Євгенія Віталіївна – лаборант кафедри

  • Шкурко Олена Володимирівна – фахівець кафедри

  • Тімошик Ірина Анатоліївна –лаборант кафедри

   

   

   

   

   

   

   


  © Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
  При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
  http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

  Головна Новини Студенти Курси Контакти