Керівництво
Вчена рада
Факультети
Студентські спілки
Громадські організації
Структурні підрозділи
Інші
 
 
 

Склад профспілкового комітету ШІСумДУ :

1.Шевцова Тетяна Миколаївна - голова профспілкового комітету ПО ШІСумДУ

2. Бубенець Олена Анатоліївна
3. Шуляк Світлана Вікторівна
4. Мануйлович Юрій Миколайович
5. Мартинова Наталія Петрівна
6. Марченко Олена Сергіївна
7. Мацейко Яніна Геннадіївна

Дізнатися більше >>

Статут профспілки працівників освіти і науки України >>

  

 

 

 

 

 

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ШОСТКИНСЬКОГО ІНСТИТУТУ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Профспілкова організація Шосткинського інституту Сумського державного університету

Первинна профспілкова організація Шосткинського інституту Сумського державного університету була створена в липні 2007 р. і є добровільним об’єднанням викладачів та співробітників Шосткинського інституту Сумського державного університету. Профспілкова організація налічує 78 членів і є організаційною ланкою Профспілкової організації Сумського державного університету. У своїй діяльності ми керуємось Конституцією України, Законом України «Про про­фесійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статутом Профспілки працівників освіти і науки України, Положенням про профспілку Сумського державного університету і Положенням профспілки Шосткинського інституту Сумського державного університету, а також колективним договором.

Джерелами формування майна організації є внески членів профспілки, а також відрахування коштів інституту на культурно-масову і фізкультурну роботу (які згідно 44 статті Закону України «Про профспілки» становлять не менше нiж 0,3 вiдсотка фонду оплати праці). Членські профспілкові внески сплачуються за безготівковим розрахунком із заробітної плати згідно з заявою члена профспілки і складають 1% із усіх видів заробітної плати. Порядок перерахувань внесків встановлюється відповідним договором профспілки з адміністрацією Шосткинського інституту Сумського державного університету. Частина коштів у розмірі 20% щомісячно перераховується на статутну діяльність профспілковій організації Сумського державного університету з наступним перерахуванням Сумському обкому профспілки працівників освіти і науки України відпові­дно до норм Статуту. Кошти, які зали­шаються після відрахувань, вит­рачаються згідно з кошторисом, затвердженим профкомом.
Основним напрямом діяльності профспілкової організації є представництво та захист трудових і соціаль­но-економічних прав та інтересів працівників у відносинах з адміністрацією, здійснення цього представництва інтересів членів профспілки, використовуючи для захисту їх прав усі передбачені чинним законодавством України форми вирішення індивідуальних та колективних спорів.

41100, Сумська область, м. Шостка, вул.Гагаріна 1 кімната 312.
Тел. 4-28-29.

 

 

   

 

Для здійснення представництва й захисту трудових, соц­іально-економічних прав та інтересів членів профспілки профком:


- здійснює представництво й захист трудових і соціаль­но-економічних прав та інтересів працівників у відносинах з адміністрацією, органами влади, місцевого самоврядування, в суді;
- організовує ведення колективних переговорів, бере участь в укладанні колективного договору і контролює його виконання. З цією метою:
- збирає та узагальнює пропозиції членів профспілки, бере участь у підготовці проекту колективного договору;
- спільно з адміністрацією організовує проведення конференції працівників ШІ Сум ДУ для схвалення проекту колективного договору, за дорученням зборів (конференції) здійснює контроль за виконанням колективного договору;
- звітує про виконання колективного договору на конференції працівників ШІ Сум ДУ.

Дізнатися більше >>

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Новини Студенти Курси Контакти