ШІ Сум ДУ пропонує отримати вищу освіту за спеціальністю «Переклад»

 

Знання іноземних мов відкривають широкі перспективи перед сучасною молодою людиною. ШІ Сум ДУ пропонує отримати вищу освіту за спеціальністю «Переклад». Випускники, навчаючись за цією спеціальністю, отримують кваліфікацію «перекладач з англійської та німецької, викладач англійської та німецької мов». Навчальний процес здійснюється за програмами та навчальними планами гуманітарного факультету Сум ДУ протягом одного року та продовжується в базовому університеті за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».
Відкриття даної спеціальності обумовлено
- популярністю та перспективністю професії перекладача/викладача;
- наявністю відповідного професорсько-викладацького складу;
- наявністю в регіоні гуманітарних гімназій, шкіл та класів з поглибленим вивченням англійської мови;
- роботою підготовчих курсів ШІ Сум ДУ для надання допомоги абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та поліпшення їх можливостей щодо вступу до інституту за конкурсом сертифікатів;
- прагненням надати можливість обдарованим випускникам шкіл скористатися перевагами навчання в рідному місті.

Студенти, які розпочали навчання у Шосткинському інституті, успішно продовжують його в базовому вузі та після закінчення Сум ДУ отримують відповідну кваліфікацію. Поряд з опануванням англійської та німецької мов студенти мають можливість додатково вивчати французьку, італійську, польську та латинську, а також проходити мовну практику в США, Великій Британії, Німеччині, Туреччині, Польщі та брати участь у програмах міжнародного обміну студентами.
Випускники працюють на державних підприємствах та в установах, у приватних фірмах України, Європи та США; у законодавчих органах, у засобах масової інформації; а також викладачами вузів, гімназій, ліцеїв та шкіл.
Навчальний процес за спеціальністю забезпечений навчальною, науково-методичною і художньою літературою, відео- та аудіоапаратурою, фонотекою і здійснюється висококваліфікованими викладачами, серед яких 1 професор, доктор наук, 2 кандидати наук, 1 старший викладач,заслужений працівник освіти України, 1 аспірант кафедри германської філології Сум ДУ.
Інститут ставить за мету найближчим часом збільшити термін навчання безпосередньо в Шосткинському інституті.
Запрошуємо випускників на навчання до ШІ Сум ДУ за спеціальністю « Переклад».

 

 

 

 

   

 

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.
Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти