Креативний підхід кафедри економіки підприємств до святкування свого дня створення

 

8 річницю навчально-наукової діяльності кафедра економіки підприємств Шосткинського інституту Сумського державного університету відсвяткувала 21 червня 2012 року в новому, вельми незвичайному форматі колективного відпочинку. Для креативних людей мало просто смажити барбекю на природі - їм подавай справжній активний відпочинок, інформаційне наповнення, творче пізнання і веселощі! Тому практично ввесь склад кафедри економіки підприємств, викладачі з інших кафедр, а також співробітники відділів і служб в рамках щорічної профспілкової екскурсії поїхали до Чернігівської області, щоб побувати Густинському монастирі та в Державному дендрологічному парку «Тростянець» НАН України. Після огляду архітектурних пам'яток монастиря, історія якого почалася з ХVІ століття, а також знайомства з краєвидами дендрологічного парку, заснованого ще гетьманом Іваном Скоропадським, мандрівники зупинилися в дуже привабливому і затишному місці, де, власне, і відбувалося святкування.
Офіційна частина складалася з підведення підсумків роботи кафедри та відзначення викладачів, що успішно завершили рік. Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Віталій Лук'янович Акуленко нагадав присутнім історію створення і розвитку кафедри, розповів про найбільш значущі організаційні, навчальні та наукові досягнення останніх років, адресував слова вдячності співробітникам кафедри, підкресливши їхню високу професійну майстерність та сумлінну працю.

Потім була неофіційна частина: презентація гумористичної святкової газети кафедри «Шеф та його команда», творчі номери з елементами класичного капусника, підготовлені учасниками команди «Фанати кафедри ЕП», пісні, зокрема про особливості праці викладачів на кафедрі, про згуртованість «команди», про її капітана, вірші та танці в стилі реп, гумористичні мініатюри, неформальне спілкування, веселі конкурси та багато іншого! Серйозні, відповідальні працівники перетворилися на деякий час у веселих дітлахів, які поринули в гамірливо-казкову атмосферу відпочинку. Кілька годин свята в затінку неповторного парку! Що може бути прекрасніше, корисніше, приємніше?!
Тож колектив відпочивав весело і завзято, як кажуть, з користю для справи, тіла і розуму, адже добре працюють ті, хто добре відпочиває. А про те, наскільки важливе для релаксації і відновлення творчих і емоційних сил саме неформальне спілкування, ми знаємо не з чуток.
Закінчилося свято, такий собі виїзний флешмоб, оголошенням конкурсу на найоригінальнішу назву гумористичних сюжетів, представлених у святковій газеті «Шеф та його команда», що під час дійства знайшла собі місце на стовбурі сосни. Конкурс викликав значну зацікавленість колективу, а його результати були оголошені експертною комісією в автобусі, що на той час уже мчав, віддаляючи веселу компанію все далі і далі від надзвичайно красивих місць, до яких так нечасто вдається втрапити завантаженим і серйозним людям. Призи та святкові сувеніри переможці отримували також безпосередньо в русі, що було вельми символічно як для нашого сучасного динамічного середовища. Звичайно ж, увесь процес у його динаміці і відтінках був зафіксований численними фотоапаратами і навіть відеокамерами. Словом, буде що згадати і переглянути.
На думку як завідувача кафедри, так і всього колективу, подібні заходи сприяють формуванню корпоративного духу і, звісно, відкривають нові можливості для розвитку кафедр та інституту в цілому.


 

Фоторепортаж >>>

На сторінку кафедри ЕП >>>

На головну >>>

 

 

   

 

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.
Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти