Сезон канікул

 

Завершився навчальний рік,
Усе захищено і здано,
І літо стало на поріг -
Щасливих Вам усім доріг!

Закінчилася літня сесія, відзвучали випускні вечори - непомітно добіг кінця ще один навчальний рік. Рік, що залишиться неповторною і незабутньою сторінкою у житті нашої студентської родини. Попереду довгождана, безтурботна і щаслива пора - канікули. Прийшов час і студентам, і викладачам із максимальною користю провести літні канікули, добре відпочити, набратися сил, душевних і фізичних, після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху навчання та пізнання.
Нехай для всіх Вас літній відпочинок буде радісним, цікавим, сповненим яскравих вражень та емоцій, насиченим приємними знайомствами та щасливими пригодами. До зустрічі наступного року!

Особливі слова побажань випускникам.
Шановні випускники! Студентське життя – кращі роки Вашої молодості! І проведені вони в Шосткинському інституті Сумського державного університету. Перші враження від аудиторій, перший вступний іспит, перший викладач і перша пара, перша лекція і семінар, перші відвідини бібліотеки, перший залік і екзамен... І нарешті, Державний іспит і випускний. І все це тепер уже в минулому! Тож не забувайте, завжди згадуйте і пам’ятайте студентські роки. Хай доля дарує Вам плідні ідеї і залучає до суспільно важливих справ. Нехай завжди вистачає наполегливості в здійсненні найамбітніших планів, терпіння та працелюбності у всіх справах і починаннях . Радійте за успіхи інших, а нехай Ваші успіхи радують усіх.
Бажаємо вдало працевлаштуватися: знайти гідну роботу, щоб була до душі і в радість, щоб приносила не лише матеріальні статки, але й задоволення і … азарт! Цінуйте життя, насолоджуйтесь кожною його хвилиною, творіть прекрасне і добре!

Кафедра економіки підприємств


 

На сторінку кафедри ЕП >>>

На головну >>>

 

 

   

 

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.
Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти