Корисні нотатки

10 речей, які успішні люди роблять перед сном

image 20

Найбільш успішні люди мають свої звички в повсякденному житті, що сприяють їхній удачі. Вони розуміють, що успіх починається і закінчується психічним і фізичним здоров'ям, яке суттєво залежить від звичок перед сном. Є 10 речей, які суперпродуктивні люди роблять, перш ніж заснути. На думку соціологів, саме тому вони і входять у лідируючі 20 відсотків найбільш високооплачуваних працівників світу.

image 21 1. Вони продумують свій день. Стів Джобс – завзятий прихильник проживати повноцінно кожен день свого життя. Він сказав: "Бути найбагатшою людиною на кладовищі не має значення для мене. Перед тим, як лягти спати, згадую, що саме сьогодні я зробив доброго і визначного". Таким чином, перед сном і Ви перегляньте свій день, уточніть для себе, чого саме Ви хочете. Це вмотивує Вас вжити заходів для досягнення власних цілей.

image 22 2. Вони записують свої думки. Успішні люди записують свої думки, відчуття та емоції. Вони намагаються аналізувати, коли і чому все пішло правильно чи неправильно. Вони пишуть, щоб поліпшити свої зв'язки та навички мислення. Так, написавши свої думки в кінці дня, Ви зможете допомогти собі загострити мислення, очистити свій розум, ліквідувати негативне уявлення про себе, акцентувати увагу на найбільш домінуючі емоції дня. Такі люди, як Теодор Рузвельт, Томас Джефферсон, Чарльз Дарвін, Бенджамін Франклін, Ендрю Карнегі, Ральф Уолдо Емерсон і Вінстон Черчілль вели щоденник, так чому б і Вам цим не зайнятися?

image 23 3. Вони постійно «пхають свого носа» до книжок. Mіліардер Білл Гейтс - завзятий читач. Щовечора перед сном, він проводить годину-другу читаючи книжки на різні теми. Багато інших успішних людей у світі - ненаситні читачі. Саме тому вони і розширюють список світових ноу-хау, мотивують свою команду і будують мультимільйонний бізнес. Ще одна велика вигода і для вас – поліпшити довгострокове здоров'я Вашого мозку.

image 24 4. Вони визначають пріоритети на майбутній день. Безліч подій, які відбуваються щодня, можуть з легкістю втратити фокус і перешкодити Вам досягти головного. Ось чому, перед сном успішні люди переглядають свій розклад і плани на наступний день. Вони складають список усього, що необхідно зробити протягом дня, і, перш ніж почати працювати, встановлюють пріоритети. Це дозволяє їм перейти в наступний робочий день, відчуваючи себе більш впевненими і підготовленими. Випишіть і Ви ввечері свій топ найважливіших справ: від 3 до 5 завдань, які необхідно в першу чергу зробити. І запам'ятайте, хвилина планування майбутнього дня дозволить заощадити 10 хвилин на його виконання.

image 6 5. Вони проводять час у колі сім'ї. Уолт Дісней сказав: "Людина ніколи не повинна нехтувати своєю родиною на користь бізнесу". Життя дійсно неспокійне, проте ніщо не повинно впливати на час, проведений Вами з дітьми, коханою людиною, братами, сестрами або батьками. Перед сном обов'язково вимкніть телевізор, повечеряйте з сім'єю і поговоріть з рідними. Чим більше часу Ви проведете разом з родиною, тим більше шансів у Вас залишатися на плаву у сфері навчання чи бізнесу.


image 26 6. Вони готові багато працювати. Успішні люди використовують свої навички, таланти, енергію і знання по максимально можливо. Вони роблять те, що необхідно зробити, а не тільки те, чого вони хотіли б. Вони готові багато працювати і брати на себе зобов'язання, навіть якщо доводитися «попотіти» і в кінці дня. Ніхто не знає цього краще, ніж президент США Барак Обама. Він прокидається о сьомій ранку вже сповнений сил, адже ще ввечері завершив масу важливих справ. У всіх нас є 24 години, і важливо використовувати свій час мудро.

image 29 7. Вони уникають цифрової детоксикації. Після того, як вона одного разу впала на підлогу від втоми і недосипання, Аріанна Хаффінгтон у своєму бестселері процвітання, порадила періодично «від'єднуватися» від неспокійного життя, розслаблятися і піклуватися про свою душу і тіло, переосмислювати те, що значить бути успішним у сучасному світі. І ця жінка видала 15 книг, працювала ведучою на радіо, гумористом, підтримувала республіканську партію в Америці, а пізніше стала кандидатом на губернаторських виборах у Каліфорнії. Таким чином, кожен вечір перед сном, важливо залишати телефон в іншій кімнаті, вимикати телевізор і проводити деякий час у тиші. Тільки так на ранок Ваш загальний стан здоров'я покращиться.

image 28 8. Вони проводять час на природі. Немає кращого прикладу, ніж життя британського мільярдера Річарда Бренсона. Саме він, щоб бути свіжим і готовим до всього, знаходив час побувати на природі і весело провести час. Якщо Ви не можете поплавати в кришталево чистій воді Карибського басейну, навіть проста прогулянка на свіжому повітрі може стати ідеальним способом, щоб «вимкнути» свої робочі думки після напруженого дня і подумати про різні речі, які Вас цікавлять або просто очистити свій розум і насолодитися вечірньою тишею.

image 27 9. Вони медитують. Рассел Сіммонс, Тім Ферріс і Опра Уїнфрі, медитують вранці і перед сном, щоб повністю розкрити свій потенціал протягом дня. Справді, коли наш розум розслаблений, ми більш сприйнятливі до ідей і нам легше пережити розчарування. Тому знайдіть 10 хвилин кожен день перед сном, щоб помедитувати, наступного день Ви будете більш енергійними, цілеспрямованими і продуктивними.

image 30 10. Вони уявляють своє майбутнє. Багато успішних людей витрачають кілька хвилин перед сном, щоб представити позитивний результат реалізації своїх проектів. Опра Уїнфрі є однією з суперуспішних жінок у світі, які використовують методи візуалізації, щоб уявити майбутній успіх і отримати ясність щодо проблем і перешкод. Якщо Ви розвинете в собі ці 10 звичок успішних людей, Ви збільшите свою продуктивність навіть протягом ночі.