Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8 Image 9 Image 10 Image 11 Image 12 Image 13 Image 14 Image 14

Калейдоскоп студентського життяБудьте з нами !

Студентське життя, як воно є.


Ультрасучасний корпус інституту для здобуття знань, духовного зростання та справжньої наукової діяльності.

Кожен знайде себе у творчості, спорті, громадській і волонтерській роботі.

Грандіозне свято на березі ріки з піснями біля вогнища, запальними танцями, флеш-мобом, цікавими конкурсами, випробуваннями в спортивно-туристичних змаганнях… Саме так відзначали десяту річницю з дня заснування факультету денної форми навчання Шосткинського інституту.

Конкурс на кращу академічну групу.
За право носити це звання борються студенти всіх курсів інституту. Основні критерії конкурсу - високі показники успішності, участь у науковій роботі, наявність творчих і спортивних успіхів студентів, активна участь у громадському житті рідного вузу. Переможці традиційно отримують чудовий подарунок - туристичну поїздку.

Благодійні ярмарки, безпрограшні лотереї, спортивні змагання, а ввечері концерти за активною участю студентів - усе це складові акцій, які організовує чи в яких бере участь волонтерська організація «Щастя в долонях» Шосткинського інституту СумДУ. Так збираються кошти на лікування, для підтримки і допомоги тим, хто цього вкрай потребує.

Напередодні новорічних та різдвяних свят збираються кошти та речі для вихованців Шосткинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації, студенти готують сюрпризи, розважальну програму та подарунки для учнів школи-інтернату. До цієї справи ставляться виважено і вдумливо, враховуючи дитячі побажання та прохання, і влаштовують для них справжню зимову казку.

Щорічні конкурси до Дня св. Валентина, «Містер ШІСумДУ» та «Міс Весна» - це яскраве і цікаве шоу, де учасники і глядачі отримують море позитиву, життєвої енергії та вражень. Хлопці демонструють свої таланти, інтелект, винахідливість та почуття гумору, прагнуть розкрити найкращі сторони студента Шосткинського інституту.

У конкурсі «Міс Весна» беруть участь найвродливіші та найрозумніші дівчата інституту. Студентки креативно підходять до власної презентації: звучать авторські вірші, пісні, сценки, на розгляд глядачів виносяться найрізноманітніші грані таланту. Фантазія та творче мислення допомагає учасницям бути оригінальними і неповторними.

Фестиваль-конкурс «Студентська весна» найбільш тривалий у часі (ІІІ тури) та найбільш очікуваний для народних колективів, що працюють у студентському клубі. Номінації фестивалю вражають: народний та естрадний вокал, класична, народна та сучасна хореографія, театральне мистецтво, інструментальна музика, образотворче і декоративно-прикладне мистецтво, оригінальний жанр.

Незмінні переможці «Студентської весни» народні колективи інституту: танцювальний ансамбль «Світанок», вокальний ансамбль «Сузір’я», СТЕМ «Спєц-Смех». Перемога у фестивалі дає юним артистам право на участь у гала-концерті в м. Сумах.

Змагання за програмою «День здоров’я» та спортивне студентське свято «Здорова нація» традиційно збирають на базі спорткомплексу «Свема» Шосткинського інституту багато учасників та вболівальників. Головна мета заходів – пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до активного заняття фізкультурою та спортом.

Міський легкоатлетичний крос зажив неабиякої популярності не лише серед студентів інституту, які виступають його організаторами, але й учнів навчальних закладів міста, усіх тих, хто сповідує здоровий спосіб життя. Молодь, викладачі, учителі, спортсмени-любителі, представники громадських організацій і просто бажаючі збираються на щорічний пробіг напередодні Дня працівників освіти.

Приєднуйтесь до студентського братства Шосткинського інституту СумДУ!

Thumb1
« Шосткинський інститут СумДУ « Images by Shostka Institute of Sumy State University Web design
Використовуй ↑ и ↓ або мишу для перегляду...