Студінформ
Студрада
Заходи
Дозвілля
Спорт

 

 

Галерея чемпіонів 2010-2011 н.р.

Гришин Олександр – майстер спорту з пауерліфтінгу, бронзовий призер чемпіонату світу серед юнаків.

Деняк Сергій – чемпіон України з міні-футболу серед юнаків 1994 року народження.

Аврін Валентин – чемпіон України з карате у ваговій категорії до 55 кг.

Петренко Андрій – чемпіон України з ракетомодельного спорту серед юнаків.

Лузін Роман – чемпіон міста Шостки серед студентської молоді з гирьового спорту.

 

 

 

Cтудентський спортивний рух Ші СумДу є потужним чинником освіти та виховання, формування характеру і світогляду молодої людини, зміцнення її здоров’я, набуття професійно важливих і життєво необхідних якостей !

Архів за 2010-2013 н.р.

Протягом жовтня в спортивному залі інституту проходили змагання з міні-футболу. Азартно виборювали перемогу 6 команд студентів різних курсів...

Дізнатися більше >>>

1

Команда юнаків Шосткинського інституту виборола блискучу перемогу у військово-спортивному конкурсі «Сила і Мужність», що відбувся в спортивному комплексі Сумського державного університету ...

Фоторепортаж >>>

1

Нові змагання в залік спортивної олімпіади серед студентів ШІ СумДУ !

Фоторепортаж >>>

1

Уже традиційно на початку травня до Дня Перемоги та на честь визначного земляка, тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба на стадіоні спортивного комплексу Шосткинського інституту Сум ДУ пройшов День здоров’я. Юнаки та дівчата продемонстрували не тільки чудовий рівень фізичної підготовки, а й уміння злагоджено діяти в команді, швидко знаходити потрібні рішення і виходи з неординарних ситуацій. Студенти змагалися в естафеті 5 х 100 м, бігали крос, перетягували канат, піднімали гирю. Особливе захоплення викликав армреслінг. Учасників змагань азартно й емоційно підтримували та підбадьорювали друзі і викладачі. А дирекція інституту заохотила спортсменів солодкими призами. Свято здоров’я подарувало усім масу позитиву, бадьорий та веселий настрій.

Збільшити фото >>>

І шаховий турнір

У Шосткинському інституті Сумського державного університету відбувся І шаховий турнір (сеанс одночасної гри), присвячений Дню Перемоги. Турнір організували викладачі кафедри фундаментальних і загальнонаукових дисциплін та співробітники шахової секції Станції юних техніків міста Шостки Кочубей Світлана Григорівна і Манакова Тетяна Анатоліївна.

У сеансі одночасної гри взяли участь учні шкіл № 1, 5, 7, 11, 12, 13, ЗНВК: спеціалізована І-ІІ ступенів школа-ліцей, студенти Хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба та ШІ Сум ДУ, а також почесні гості. Серед них: трикратний чемпіон Шостки Антиков Юрій Миколайович; голова шахової федерації міста, чемпіон 1996, 2007, 2008 років Коломієць Микола Петрович; першорозрядник, ветеран шахів, учитель фізкультури спеціалізованої школи №1 ім. І.Кожедуба Пата Іван Васильович; кандидат у майстри спорту, суддя національної категорії, дев’ятикратний чемпіон міста Кузьмін Анатолій Васильович; ветеран шахів, учитель фізкультури ШСШ №13 Осипенко Олександр Миколайович; керівник шахового гуртка Станції юних техніків Манаков Олександр Миколайович.
Дитячий тренер з шахів Станції юних техніків Кочубей Світлана Григорівна розповіла присутнім про історію розвитку шахів у нашому місті, назвала імена чемпіонів Шостки різних років. А потім запросила всіх бажаючих взяти участь у сеансі одночасної гри, що відбувалася одночасно на 26 дошках (декілька учасників змагалися між собою).
У віковій категорії 9-12 років змагалися 5 учасників, сеансером у даній групі був учень 3-Б класу ШСШ №13 Доценко Владислав (2003 р.н.). Результат гри - 5:0 на користь Владислава. Та це й не дивно, адже він - чемпіон області 2009-2011 років у своїй віковій категорії, неодноразовий учасник першості України і міжнародних змагань.
Більш доросліші грали з двома іншими сеансерами. На 11 дошках змагався учень 11-В класу спеціалізованої школи № 1, чемпіон області останніх 7 років, неодноразовий учасник першості України, міжнародних змагань, OPEN турнірів Кочубей Олександр (1994 р.н.). Результат гри: 10,5:0,5 (10 перемог, 1 нічия).
На 10 дошках з любителями шахів грав кандидат у майстри спорту, суддя національної категорії, дев’ятикратний чемпіон міста Шостки Кузьмін Анатолій Васильович. Результат гри: 9:1 (9 перемог, 1 поразка). Одну перемогу над сеансером одержав студент ІІ курсу групи ХТ-01Ш Шосткинського інституту Сум ДУ Гудзовський Андрій (учасник чемпіонату міста з шахів 2009 року).
У сеансі одночасної гри також узяла участь студентка V курсу групи ХТ-71Ш Самофалова Ксенія, яка є бронзовою призеркою чемпіонату області 2008 року.
Турнір викликав неабиякий інтерес і зацікавлення серед студентів і співробітників вузу і, сподіваємося, стане традиційним та проводитиметься щорічно в ШІ Сум ДУ.

Фоторепортаж >>>

На базі спортивного комплексу Шосткинського інституту Сум ДУ пройшла першість області з футболу в рамках комплексної спартакіади для навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. У фіналі зустрілися команди Сумського машинобудівного коледжу та Шосткинського хіміко-технологічного коледжу ім. І.М.Кожедуба. З рахунком 12:11 (з урахуванням пенальті) перемогли студенти Шостки. Вітаємо наших футболістів та їхнього тренера Г.О.Єгорченка з перемогою!

До нових перемог !

2010-11 навчальний рік для Хіміко-технологічного коледжу ім. Івана Кожедуба ШІ Сум ДУ розпочався перемогою в обласному конкурсі-огляді на кращий стан фізичного виховання та спорту серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.
І спортсмени коледжу тримають цю висоту.

Збірна команда дівчат у змаганнях з настільного тенісу стала срібним призером області (16-17.11.10). Честь свого навчального закладу відстоювали Ніколаєва Тетяна, Корольова Юлія, Кубрак Альона.
Срібним призером обласних змагань з волейболу (01-03.02.11) повернулася із м. Сум збірна команда юнаків коледжу. У її складі студенти: Небилиця Олександр, Бондаренко Роман, Горобець Іван, Шуляк Руслан, Лобовіков Олексій, Удод Олексій, Лисенко Михайло, Вареник Євген.
Попереду змагання з міні-футболу, баскетболу, легкої атлетики. Побажаємо збірним командам із цих видів спорту впевнено йти до нових перемог, продовжуючи кращі спортивні традиції Хіміко-технологічного коледжу ім. Івана Кожедуба ШІ Сум ДУ.
На фото: збірна команда коледжу з волейболу.
Зліва направо (вгорі): Данюченко М.І. (тренер), Вареник Є., Удод О., Шуляк Р., Лисенко М., Супрун В.М., (керівник фізвиховання коледжу);
Горобець І., Бондаренко Р., Лобовіков О., Небилиця О.(нижній ряд).

Кубок ШІ Сум ДУ

На базі спортивного комплексу Шосткинського інституту пройшли змагання з баскетболу серед учнів шкіл міста на Кубок ШІ Сум ДУ. Цей турнір – один із багатьох заходів, присвячених десятиріччю вузу, що відзначатиметься влітку 2011 року.
У змаганнях з баскетболу на Кубок ШІ Сум ДУ, які, до речі, пройшли вперше, взяли участь 7 команд. Це понад 70 спортсменів зі шкіл № 1,4,5,9,11,12 та гімназії.
Відкрив турнір директор інституту Акуленко В.Л. Віталій Лук'янович привітав юних баскетболістів, побажав спортивного азарту і перемоги найсильнішим; висловив сподівання, що такі змагання стануть традиційними.
Баскетбольний турнір проходив за круговою системою, був цікавим і насиченим.
Кубок дістався збірній команді школи № 4. ІІ місце посіли баскетболісти школи № 1, ІІІ- школи № 11. Усі команди-учасниці нагороджені ціннми призами та солодкими подарунками.


В.М. Супрун

 


 

 

   

 

НОВИНИ СПОРТУ

Цьогорічна спартакіада розпочалася змаганнями з міні-футболу. Переможцями в цьому виді спорту стали команди груп Е-10, С-09, ЕА-07.
Згідно з календарем спортивно-масових заходів пройшли товариські зустрічі та міні-турніри, присвячені 90-річчю ХТК ім. Івана Кожедуба.
У рамках підготовки до обласних змагань проведено першість навчального закладу з настільного тенісу, де перемогли команди груп М-10, С-09, ТИ-08.
Групи М-10, С-09 знову були найсильнішими з волейболу на своєму курсі, а серед третьокурсників кращою стала команда Е-08. У гімнастичному підтягуванні нинішнього року побито дворічний рекорд. Зробив це студент групи Е-09 Волков Микита, що підтягнувся 37 разів. Перемогли в цьому виді спорту групи М-10 та Е-10 (з однаковою кількістю підтягувань), Е-09 та ЕА-08.
Понад 100 студентів коледжу взяли участь у першості з баскетболу серед юнаків. Бронзовими призерами стали студенти збірних команд С-08, Є-09, М-10. Друге місце – Є-08, М-09, С-10. Найкращі цього року збірні команди груп Є-10,ЄА-08 та С-09.
(На фото : зліва направо-Александренко Олексій (ЕА-08), Волков Микита (Е-09)-рекордсмен коледжу 37 підтяг, Жигало Олександр (М—8).

Довгоочікувана перемога

В обласній спартакіаді з міні-футболу збірна ХТК ім. Івана Кожедуба стала чемпіоном! На цю перемогу не просто довго чекали, але й багато працювали над її здобуттям. Раніше були команди переможці обласних змагань з футболу, але з міні-футболу - це вперше.

Баскетбольні новини

22-24 березня збірна команда ХТК ім. І.Кожедуба з баскетболу в складі: Небилиці Олександра, Маковки Андрія, Бондаренка Романа, Новика Романа, Жолобка Олександра, Вареника Євгена, Дупліка Назара - взяла участь в обласній спартакіаді. Бронзовими призерами повернулись наші юнаки з м. Конотопа.
Уся команда віддано і з великим бажанням перемогти відпрацювала всі ігри. Але найкращим гравцем названо капітана команди Дуплика Назара. Вітаємо нашу команду та їхнього тренера Михайленка С.М. з перемогою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.
Головна Структура Новини Курси Контакти